Garmin-Nuvifone Asus G60

İspanya Barselona'da düzenlenen GSMA Mobil Dünya kongresinde Garmin şirketi ve ASUSTeK birlikte Garmin-Asus G60 ve M20 adında yeni bir mobil iş telefonu üreteceklerini açıkladılar. Yeni piyasaya sürülecek bu ürünler 19 Şubat'ta Mobil Dünya Kongresinde Salon 7, 7C37 standında teşhir edilmeye başlanacak.

Garmin-Asus (LBS) teknolojisine sahip hepsi-içinde tarzındaki ürün LBS merkezli telefon, mobil web tarayıcı ve kişisel yön bulucu ile üstün ve yenilikçi hizmetler sunmakta. Her ne kadar her Garmin-Asus nüvifone kendi ait temel LBS'ye sahip olmakla birlikte, her cihaza özgü özellikleri nedeniyle belirli hedef kitleler için tasarlamıştır. G60 sürekli hareket halinde olan ve aklından geçirdiği ''Nerdeyim?'', ''Nereye gidiyorum?'' ve ''Nasıl ev alabilirim?'' gibi sorulara kolayca cevap arayanlar için tasarlanmış bir telefon.

Bu dört-bant 3.5G GSM nüvifone G60, yüksek hızlı paket erişimi (HSDPA) ağları ve Wi-Fi desteği hızlı veri bağlantıları için tasarlanmış. Bir HSDPA ağında kullanılan nüvifone G60, rüzgar hızında İnternette arama yapma ve hızlı bir aktarımla büyük dosyaları indirme kabiliyetine sahiptir.

G60 3,55 inçlik ekranında "Arama", "Ara" ve "Görünüm haritası" adında üç temel özelliği simgeleyen ikona sahip. Ana ekranın yan tarafındaki ikincil simgeler ise kullanıcının istekleri doğrultusunda organize edilebilme özelliğine sahipler. Kullanıcılar geniş dokunmatik ekranın yüzeyindeki simgeler üzerinden yapacakları işlemlerde hızla ilerleyebilir, yatay ve dikey yönlendirme sağlayarak görüntülüyebilirler.

G60 bir LBS merkezli tasarım felsefesi ile geliştirilmiştir. Konum bilgileri günlük olarak e-posta, SMS, fotoğraf paylaşımı, sosyal ağ ve daha fazlası olmak üzere birçok uygulamalar, başkaları ile paylaşmak ve konum bilgilerini geliştirmek için eklenmektedir.

G60'da özünde yeralan navigasyon sayesinde Kuzey Amerika ya da Doğu ve Batı Avrupa haritaları önceden yüklenmiş olduğu gibi, otel, lokanta ve sokak adresleri de dahil olmak üzere milyonlarca faaliyet ve ilgi noktaları (POI) var. Ayrıca, nüvifone yerel arama etkin internet yoluyla ilgi noktalarına çevrimiçi hızlı erişim içerir. Nüvifone dünya web ve yerel tüccar ve konumlar hakkında bilgi arama çalışmalarını sürekli güncellemeyi sürdürür.

• 3.5 "dokunmatik ekran
• HHSDPA 3G artı Bluetooth ve Wi-Fi
• Dahili accelerometer
• Kuzey Amerika ya da Avrupa haritaları yüklenmiş
• 3 megapiksel kamera coğrafi etiketleme
• Ciao! konum tabanlı sosyal araç

Daha ayrıntılı bilgi için buraya ve buraya...
alıntı

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !